Ilse in de --** Spotlight**--
Stel je in het kort voor. Wie ben je, wat deed/doe je voor Het Zeeuwse Honk?
Ik ben Ilse Matthew, echtgenote van de voorzitter van Het Zeeuwse Honk (Marshall Matthew). Ik doe niet zoveel voor HZH hoor. Eigenlijk ben ik vooral op de achtergrond aanwezig. Ik ben regelmatig aanwezig bij uit-en thuiswedstrijden om foto’s te maken en bij thuiswedstrijden help ik zo nu en dan in de “kantine”. Verder probeer ik mee te helpen als er toernooien/evenementen georganiseerd worden. En….ik hou de agenda van Marshall in de gaten omtrent HZH….. : )
Wat was/is je uitdaging hij Het Zeeuwse Honk?
Daar waar ik kan, probeer ik mijn steentje bij te dragen aan het wederom opgroeien van Het Zeeuwse Honk naar een bloeiende vereniging. En uiteraard is het geweldig om te zien dat iedereen plezier in honkbal heeft.
Wat zou je graag zien veranderen?
Zowiezo minder vandalisme van en op de velden/hekwerk/dug-outs/etc. Het is frustrerend om steeds weer dingen te moeten (laten) repareren met weinig geld die even later weer gesloopt worden. Dat geld is juist zo hard nodig voor de vereniging zelf, zoals het plaatsen van het nieuwe clubgebouw.
Verder zou het fijn zijn (uitzonderingen daargelaten) dat er meer initiatief vanuit de leden zou komen als er bijvoorbeeld grote evenementen georganiseerd worden, zodat niet alles op het bestuur en de coaches neerkomt.
Hoe ziet je leven er naast Het Zeeuwse Honk uit?
Ik ben als verpleegkundige werkzaam bij Stichting ZorgSaam. Ik werk als zorgcoördinator in de thuiszorg in Philippine wat ik met heel veel plezier doe.
Op het moment ben ik echter met zwangerschapsverlof in blijde afwachting van ons kindje : )
Verder vind ik het heerlijk om met Marshall en familie samen te zijn en leuke dingetjes te doen.
Wie zet je in de volgende “Spotlight” en waarom?
Liaantje (prinsesje), honkbalspeelSTER bij de poema’s. Ze doet tijdens wedstrijden zowel in het veld als aan slag zo grappig haar moeder na, die softbal speelt bij Het Zeeuwse Honk.